İş Makinesi, Kamyon ve Tekne Isıtıcıları

İş Makinesi, Kamyon, Servis Aracı, Karavan, Ticari Araçlar, Tekne Isıtıcı Araç ve Kabin Motor Bağımsız Dizel Park Isıtıcısı

Dizel Kabin Isıtıcı

Tekne, İş Makinesi, Kamyon, Karavan, Servis Aracı, Araç Dizel Kabin Isıtıcısı 12V/24V farklı KW seçenekli düşük gürültülü, LCD ekranlı ve uzaktan kumandalı son derece kaliteli Dizel kabin ısıtıcıları.

Geniş Montaj Seçenekleri

Dizel araç ısıtıcıları iş makinesi, kamyon, karavan, servis araçları, tekneler gibi birçok araç için uygunluğunun yanı sıra bu araçlarda bir çok pozisyona montaj yapılabilir.

Geniş servis ağımız, mobil hizmetimiz sayesinde araçlarınızın montajını yerinde kaliteli işçilik ile yapıyoruz.

Uzaktan Kumanda

Uzaktan kumanda edilebilme seçeneğiyle her zaman kolayca kontrol edebilirsiniz.

LCD Ekran

Kullanımı kolay ve açıklayıcı ekranı sayesinde sizleri bilgilendirir ve rahatça kullanmanızı sağlar.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Kaliteli Parça ve Yedek Parça

Kaliteli yedek parça ve işçilik ile uzun süreli sorunsuz kullanım ve geniş servis ağımız sayesinde kolay kurulum garantisi.

Ürün Görselleri

Dizel Kabin Isıtcı Ürün Görselleri

Sıkça Sorulan Sorular

Dizel Isıtıcılar İçin Sıkça Sorulan Sorular

Dizel ısıtıcınızı çalıştırabileceğiniz süre, dizel deponuzun boyutuna ve ayrıca saatte kaç litre tükettiğinize (ki bu değişebilir) bağlı olacaktır.

Ortalama 0,20L/saat kullanıyorsanız ve 10L dizel deponuz varsa, depodan yaklaşık 50 saat çalışma süresi bekleyebilirsiniz. Ancak bu rakam dizel ısıtıcı ayarlarınıza göre sürekli olarak dalgalanacaktır.

Tıpkı bir klima ünitesi gibi, dizel ısıtıcılar da gürültülü olabilir. Bu seçeceğiniz cihaza göre ve cihazın yalıtımına göre değişecektir.

Dizel ısıtıcıyı ilk çalıştırdığınızda, yakıt pompası çalışırken ve ısıtıcı hızlanırken yüksek sesli olmasını bekleyebilirsiniz. 
Çalışmaya başladığında fan yavaşlayacak ve çok gürültülü olmayacaktır.

Dizel ısıtıcılar çok güvenli kabul edilir. Tüm dumanlar, aracın dışındaki egzoz sisteminden yayılır ve ısıtıcı ünitenin kendisi asla dokunulamayacak kadar sıcak olmamalıdır. Ünitenin sıcaklığı belirli bir seviyenin üzerine çıkarsa, ısıtıcıların çoğunda dahili bir otomatik kapanma bulunur.

Araçta herhangi bir karbon monoksit birikmesi riskini azaltmak için standart havalandırma deliklerini her zaman temiz tutun. Soğuk bir gecede bile havanın doğal olarak sirküle olması gerekir.

Bagaj, dizel ısıtıcı ünitesinin oturması için en iyi yer genellikle. Bu, üniteyi kalıcı olarak göz önünden uzak tutar ve tek göreceğiniz hava giriş ve çıkış delikleridir.

WhatsApp Image 2022-10-23 at 18.08.24

Daha fazla soruya mı ihtiyacınız var?

Daha fazla detay için bize ulaşın.