Kamyon klima

Servis, onarım ve yedek parçalar

Kamyon klima sistemi arızalanmaya mı başladı? Bugün +90 545 277 34 55 / +90 552 927 08 04 numaralı telefonlardan bizi arayın ve teknisyenlerimizden biri kamyon klima onarımlarıyla ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaya yardımcı olabilir.

Mercedex Axor Klima bakım, onarım, montaj hizmetleri

Ne Yapıyoruz

Klima teknisyenimiz, sistem basınçlarını ölçmek ve sorunu teşhis etmeye başlamak için kamyonunuzu bir gaz dolum makinesine bağlayacaktır.

Kamyonun tüm klima sistemi, herhangi bir arızalı bileşenin yerini belirlemek ve başka herhangi bir parçanın hasar veya kontaminasyondan etkilenip etkilenmediğini belirlemek için incelenecektir.

Onarımlar yapılmadan önce müşteriye her zaman bir maliyet tahmini sağlanacaktır.

Klima sistemi yeniden monte edildiğinde, doğru miktarda soğutucu gaz ve yağ eklenecek ve etkin çalıştığını doğrulamak için testler yapılacaktır.

ARAYIN & HİZMETLERİMİZİ DENEYİN

Her zaman en iyi fiyat garantisi

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR​

Sorcu -cevap

Evet. MTA Klima olarak, klima sisteminizi inceleyebilir ve tüm sorunları teşhis edip çözebilir. Ardından, ilgili teknisyenlerimiz aracınıza yeniden gaz dolumu işlemini yapacaklardır.

Hayır. Soğutucu gaz sistemin içinde sızdırmazdır. Yasa, güvenli çevre uygulamalarının gerçekleştirilmesini sağlamak ve aracınız için doğru üretici spesifikasyonlarını sürdürmek için bu işi gerçekleştirmek için soğutucu gaz gerekli teknik deneyim ve bilgiye sahip kalifiye bir teknisyen tarafından kontrol edilmelidir. Klima tamiri için bizimle iletişime geçin.

Klima iyi çalışıyor gibi görünüyorsa ve etkili bir şekilde soğutuyorsa, kontrol ettirmeye gerek yoktur.