İş makinesi klima

Servis, onarım ve yedek parçalar

İş Makinenizin klima sistemi arızalanmaya mı başladı? Bugün +90 545 277 34 55 / +90 552 927 08 04 numaralı telefonlardan bizi arayın ve teknisyenlerimizden biri iş makinesi klima onarımlarıyla ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaya yardımcı olabilir.

MTA İş Makinası Klima, Araç Klima; Bakım, Onarım, Montaj

Ne Yapıyoruz

MTA klima teknisyeni iş makinenizi değerlendirecek ve sorunu teşhis etmeye başlayacaktır. Makineyi sanayi veya herhangi bir alana getirmek maliyetli ve pratik olmayacağından, MTA Klima olarak mobil ve yerinde hizmetimiz sayesinde sizleri zaman ve maddi anlamda büyük bir yükten kurtarıyoruz.

Tüm klima sistemi, herhangi bir arızalı bileşenin bulunması ve diğer parçaların hasar veya kontaminasyondan etkilenip etkilenmediğini belirlemek için incelenecektir.

Sistemde bulunan soğutucu gaz, değiştirme veya temizleme için parçalar çıkarılmadan önce çekilerek depolanacaktır.

Klima sistemi yeniden monte edildiğinde, doğru miktarda soğutucu ve yağ eklenecek ve etkin çalıştığını doğrulamak için testler yapılacaktır.

ARAYIN & HİZMETLERİMİZİ DENEYİN

Her zaman en iyi fiyat garantisi

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR​

Sorcu -cevap

Evet. MTA Klima olarak, klima sisteminizi inceleyebilir ve tüm sorunları teşhis edip çözebilir. Ardından, ilgili teknisyenlerimiz aracınıza yeniden gaz dolumu işlemini yapacaklardır.

Hayır. Soğutucu gaz sistemin içinde sızdırmazdır. Yasa, güvenli çevre uygulamalarının gerçekleştirilmesini sağlamak ve aracınız için doğru üretici spesifikasyonlarını sürdürmek için bu işi gerçekleştirmek için soğutucu gaz gerekli teknik deneyim ve bilgiye sahip kalifiye bir teknisyen tarafından kontrol edilmelidir. Klima tamiri için bizimle iletişime geçin.

Klima iyi çalışıyor gibi görünüyorsa ve etkili bir şekilde soğutuyorsa, kontrol ettirmeye gerek yoktur.

MTA Klima, birçok türde makine ve ekipman uygulamasına uygun geniş bir klima parçası yelpazesine sahiptir. Bazı büyük makinelerde, kolayca bulunabilen “evrensel” klima parçalarını kullanır.